Dvosobni stanovi | Makarska
Dvosobni komforni stan u Makarskoj

Dvosobni stan sa visokim stropom, špajzom i spremom
Komforni dvosobni stan u Makarskoj, u istočnom dijelu grada, ukupne korisne površine 76,81 m2, smješten u visokom potkrovlju (3. kat). Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, špajzom i zatvorenom lođom, predsoblja, kupaonice, dvije spavaće sobe i drvarnice u suterenu.
Stan je orijentiran istok (spavaće sobe) – zapad (dnevni boravak), a ima jako puno svjetla. Stan ima etažirano vlasništvo, zgrada ima uporabnu dozvolu pa se može kupiti kreditom banke po izboru kupca.
Stan je potpuno namješten i opremljen te jako dobro očuvan, a zgrada je završena i useljena 1997. godine.
Zgrada je udaljena 700 m od rive i plaže, a nalazi se u blizini škole i vrtića te nekoliko marketa, kafića, pizzeria.
+385 21 678 555
nekretnine@ab-adrion.hr
Detalji nekretnine
Šifra: S640
Hot nekretnina: False
NOVO nekretnina: True
Cijena: 250000
Akcija cijena: 0
Površina: 76,81
cijena m2: 3254,75 €/m2
Kat: 3
Ukupan broj katova: 3
Broj spavaćih soba: 2
Broj kupaonica: 1
Maksimalan broj ležajeva: 6
Udaljenost od mora (m): 700
Udaljenost od centra (m): 600
Godina izgradnje: 1997
Razred energetske učinkovitosti: U izradi
Cijena:
250.000,00€Lokacija: Makarska
Veličina: 76,81m2
Agent: Dijana Jelić Škorlić